Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gürsu’dan bebe giyim sektörüne insan kaynağı

GÜRSU BELEDİYESİ, ‘BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ’ PROJESİ ÇERÇEVESİNDE EĞİTİM VERDİĞİ 22 KURSİYERİNE SERTİFİKALARINI DÜZENLENEN TÖRENLE DAĞITTI. 96 SAATLİK EĞİTİM GÖREN MODELİST VE STİLİSTLER KENDİ İŞYERLERİNİ AÇABİLECEK, SEKTÖRDE ÇALIŞMA İMKANI BULABİLECEK.

Bu haberin fotoğrafı yok

Gürsu Belediyesi, ‘Biz Birlikte Güçlüyüz’ projesi çerçevesinde eğitim verdiği 22 kursiyerine sertifikalarını düzenlenen törenle dağıttı. 96 saatlik eğitim gören modelist ve stilistler kendi işyerlerini açabilecek, sektörde çalışma imkanı bulabilecek.

Gürsu Belediyesi öncülüğünde, BEBKA desteğinde ENHANCER hibe programı çerçevesinde yürütülen “Biz Birlikte Güçlüyüz” projesine katılan kursiyerlere sertifikalarını törenle dağıtıldı. Bebe Çocuk Konfeksiyoncuları işbirliğiyle, bebe giyim işletmelerine yönelik kişisel ve kurumsal gelişim eğitimleri verildi. Geneli ev hanımı olan kursiyerlerin hayallerine ulaşmalarında çok anlamlı bir katkı sunan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Kursiyerlerimize kalite yönetim sistemi, verimlilik ve yalın üretim, kaizen zaman yönetimi konularında eğitimler verdik. Bir çok hayalin gerçeğe dönüştüğü eğitim ile kadın kursiyerimiz, bebe çocuk giyim sektöründe aranan stilist ve modelist ihtiyacına da destek verilmiş olacak. Sertifika alan tüm kadın girişimci kursiyerlerimizi kutlarım” dedi.

Bu haberin fotoğrafı yok
Sıradaki Haber Motor sağlığı için yaz aylarında da antifriz kullanımı büyük önem taşıyor
Reklamı Geç