Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Güçlenen Esnafıyla Büyüyen Denizli projesi eğitimleri başladı

DENİZLİ ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (DESOB) TARAFINDAN “GÜÇLENEN ESNAFIYLA BÜYÜYEN DENİZLİ” PROJESİ ÇERÇEVESİNDE ESNAFLARIN GÜÇLENMELERİNE KATKI SAĞLAMAK İÇİN 5 GÜNLÜK EĞİTİM PROGRAMI BAŞLADI.

DENİZLİ ESNAF VE SANATKARLAR

DENİZLİ(İHA) – Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı (DESOB) tarafından “Güçlenen Esnafıyla Büyüyen Denizli” projesi çerçevesinde esnafların güçlenmelerine katkı sağlamak için 5 günlük eğitim programı başladı.

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı (DESOB) tarafından “Güçlenen Esnafıyla Büyüyen Denizli” projesi çerçevesinde 27 Kasım ile 1 Aralık 2023 tarihleri arasında Hibe Destek ve Teşvik Takip Etmek, proje okuma, yazma teknikleri ve proje hakkında tüm detaylar konuları hakkında 5 günlük eğitim programı açıldı. Eğitim açılışına Denizli Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sefa Gökalp, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı (DESOB) Mehmet Ali Erbeği, Proje eğitmeni Kazım Özdağ ve kursiyerler katılım sağladı.

Projenin önemine dikkat çeken DESOB Başkanı Mehmet Ali Erbeği, “Bu önemli eğitim programı, esnafların güçlenmelerine katkıda bulunarak Denizli’nin ekonomik büyümesine destek olmayı hedefliyor. Katılımcılara, hibe destekleri ve teşviklerin etkin bir şekilde takip edilmesi, proje okuma ve yazma teknikleri konularında uzmanlaşma fırsatı sunarak işletmelerini daha etkili bir şekilde yönetmelerine imkan tanıyacak. DESOB olarak düzenlediğimiz bu eğitim programı, bölgedeki esnafların profesyonel gelişimine önemli bir katkıda bulunarak iş dünyasındaki rekabet avantajlarını artırmayı amaçlıyor. ‘Güçlenen Esnafıyla Büyüyen Denizli’ projesi çerçevesinde gerçekleştirilen bu tür etkinlikler, yerel ekonomiyi destekleyerek Denizli’nin sürdürülebilir büyümesine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Eğitime katılan kursiyerlerimize, esnaflarımıza ve kurumlardan katılan birim çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Denizli’nin gelişimi için farklı projelerle ve etkinliklerle ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.