Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gölcük Tabiat Parkı güneşli günde doldu taştı

BOLU’NUN DOĞA HARİKASI GÖLCÜK TABİAT PARKI, KIŞ ÖNCESİNDE SON GÜNEŞLİ GÜNLERİNDE ZİYARETÇİLERLE DOLUP TAŞTI. 30 EYLÜL’DE BİTEN ATEŞ YAKMA YASAĞININ BERABERİNDE PİKNİKÇİLER ÇİMENLİK ALANLARDA MANGAL YAKARAK, KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Bolu’nun doğa harikası Gölcük Tabiat Parkı, kış öncesinde son güneşli günlerinde ziyaretçilerle dolup taştı. 30 Eylül’de biten ateş yakma yasağının beraberinde piknikçiler çimenlik alanlarda mangal yakarak, keyifli vakit geçirdi.

Bolu’nun incisi olarak tabir edilen Gölcük Tabiat Parkı’na hafta sonu tatilciler akın etti. Güneşli havanın tadını doğayla iç içe geçirmek isteyen ziyaretçiler, göl etrafında yürüyüş yaptı. Kimi ziyaretçi ise 30 Eylül’de ateş yakma yasağının bitmesini fırsat bilip, yeşil alanlarda mangal yakarak aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirdi. Fotoğraf seven vatandaşlar, Gölcük Tabiat Parkı’nın simgesi olan eve karşı bol bol fotoğraf çekinerek hatıra biriktirdi.

Öte yandan, sene sonunda mezun olacak olan lise öğrencileri de Gölcük Tabiat Parkı’na gelerek fotoğraf çekimi yaptı.

“Havası da doğası da çok güzeldi biz Gölcük’ü çok beğendik”

Ankara’dan ailesiyle birlikte gelen Tuğrul Turan, “Gölcük’ü çok beğendik. İlk defa geliyoruz. Golf arabasıyla da gezdik. Ankara’dan geliyoruz. Malatya’dan gelen arkadaşlarımızla Gölcük’e geldik. Havası da doğası da çok güzeldi biz Gölcük’ü çok beğendik. Ankara yakın olduğu için de sürekli gelinebilecek bir yer olduğunu gördük” dedi.

KASTAMONU’NUN CİDE VE ÇATALZEYTİN İLÇELERİNDE
Sıradaki Haber Kastamonu’da tedavileri tamamlanan doğan ve martı doğaya salındı