Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gölbaşı’nın su kanallarında temizlik çalışması

GÖLBAŞI BELEDİYESİ EKİPLERİ OSMANLI VE SELÇUKLU PARKI’NDAN GEÇEN SU KANALLARINDA KİRLİLİĞİN ORTADAN KALDIRILMASI İÇİN TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPTI.

GÖLBAŞI BELEDİYESİ EKİPLERİ OSMANLI

Gölbaşı Belediyesi ekipleri Osmanlı ve Selçuklu Parkı’ndan geçen su kanallarında kirliliğin ortadan kaldırılması için temizlik çalışması yaptı.

Gölbaşı Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçenin içinden geçen dere ve kanallarda sonbahar yağmurları öncesi sel ve su baskınlarına karşı başlattığı temizlik çalışmalarına hız verdi. Ekipler Osmanlı ve Selçuklu Parkı’ndan geçen kanallarda ortaya çıkan kötü görüntünün yanı sıra çevre sağlığını tehdit eden kirliliğin de ortadan kaldırılması amacıyla temizlik yaptı. Çalışmalarda ‘Bobcat’ adlı iş makinesi de kullanıldı. Kanallarda biriken çöpler ekipler tarafından alındı.

Daha temiz bir Gölbaşı için gece gündüz çalıştıklarını belirten Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “Beklenen yağışlar öncesi kanallarımızı çöplerden arındırıyoruz. Bunun yanı sıra kötü koku ve görüntü kirliliğine engellemek için düzenli olarak temizlik çalışmalarımızı sürüyor. Vatandaşlarımızdan da çevre temizliği konusunda duyarlı olmalarını rica ediyoruz” ifadelerini kullandı.