Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Geyve’de çalışma sebebiyle o güzergah kapatılacak

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GEYVE’NİN 6 MAHALLESİNİ KAPSAYAN GRUP YOLU ÜZERİNDEKİ MENFEZLERDE YENİLEME VE GENİŞLETME ÇALIŞMALARINA BAŞLIYOR. GEYVE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ MEVKİİNDE BAŞLAYACAK ÇALIŞMALAR NEDENİYLE GÜZERGAH 23 EKİM PAZARTESİ GÜNÜ TRAFİĞE KAPATILACAK. BÜYÜKŞEHİR BÖLGEYE ULAŞIM İÇİN SÜRÜCÜLERİN ALTERNATİF YOLLARI TERCİH ETMESİ YÖNÜNDE UYARILARDA BULUNDU.

Bu haberin fotoğrafı yok

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Geyve’nin 6 mahallesini kapsayan grup yolu üzerindeki menfezlerde yenileme ve genişletme çalışmalarına başlıyor. Geyve Küçük Sanayi Sitesi mevkiinde başlayacak çalışmalar nedeniyle güzergah 23 Ekim Pazartesi günü trafiğe kapatılacak. Büyükşehir bölgeye ulaşım için sürücülerin alternatif yolları tercih etmesi yönünde uyarılarda bulundu.

Şehir içi ulaşımında hayata geçirdiği köprülü kavşak ve duble yollar ile ulaşımda maksimum seviyeye ulaşan Sakarya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde de sıcak asfalt, beton yollar ve menfez yapımıyla ulaşımı rahatlatıyor. Bu kapsamda ihalesi tamamlanan ve Geyve’nin 6 mahallesini kapsayan grup yolu üzerindeki menfezlerde yenileme, genişletme imalatı gerçekleştirilecek. Çalışmalara Geyve Küçük Sanayi Sitesi mevkiinde yer alan menfezden başlayacak Büyükşehir Belediyesi, bölgeye ulaşımda sürücülerin problem yaşamaması için alternatif güzergahları kullanması gerektiğini açıkladı.

Geyve’de Umurbey, Safibey, Bozören, Çengel, Kozan ve Bayat mahallelerini kapsayan grup yolu üzerindeki miadı dolan, yıpranan, işlevini yitiren, trafik yükünü taşımayan ve bölgenin ihtiyacını karşılamayan 2 menfez yıkılarak yerine 2 yeni yüksek teknolojili köprü yapılacak. Bölgede gerçekleştirilecek üstyapı çalışmalarıyla ulaşımı güvenli ve konforlu hale getirmeyi hedefleyen Büyükşehir Belediyesi çalışmalar çerçevesinde grup yolunun belli zamanlarda trafiğe kapatılacağını açıklayarak sürücülerin aksilik yaşamamaları adına alternatif yolları tercih etmelerini yönünde uyarılarda bulundu.

METEOROLOJİDEN AFYONKARAHİSAR VE ÇEVRESİ İÇİN
Sıradaki Haber Afyonkarahisar ve çevresi için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı