Genç teknoloji girişimcileri, heyecan verici yeni fikirlerle buluşacak

Teknoloji Girişimleri için özel alanlar. Heyecan verici yeni fikirleri olan insanlar, yeni fikirler tarafından heyecanlanan insanlarla buluşuyor.
 Genç teknoloji girişimcileri, heyecan verici yeni fikirlerle buluşacak

Dünyanın lider endüstriyel teknoloji fuarı Hannover Messe, geleceğin fabrikaları için yeni bir yol haritası belirlemeye hazırlanıyor. 20 – 24 Nisan 2020 tarihleri arasında Almanya’da düzenlenecek fuarda Türkiye’yi 200’e yakın üretici temsil edecek. KOBİ’leri yeni işbirlikleri için profesyonellerle bir araya getirecek fuarda Türkiye’den 200’e yakın şirket, yeni yatırım kararlarını etkileyecek Endüstri 4.0 yeniliklerini keşfetme imkanı bulacak.

Hannover Messe, her yıl geleceği şekillendirecek önemli teknolojik temaların odak noktası olarak bu yıl da genç girişimcileri bir araya getiriyor. İmalat sektöründe startup’lara yönelik artan talebi dikkate alan fuar, Genç Teknoloji Girişimleri (Young Tech Enterprises) adlı startup programı ile girişimcilere ışık tutuyor. 250 Start up, 98 katılımcı ülkeden 211 bin ziyaretçinin katıldığı Fuar 20 – 24 Nisan 2020tarihleri arasında Almanya’da düzenlenecek. 2020 yılını “Endüstriyel Dönüşüm” sloganıyla karşılayan Hannover Messe, yeni konseptiyle KOBİ’lere geleceğin endüstriyel teknolojilerine daha hızlı geçiş için, yeni bir yol haritası sunmaya hazırlanıyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yorum Yap