Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gebze’de tapu soruna çözüme kavuştu

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELEN GEBZE BELEDİYE BAŞKANI ZİNNUR BÜYÜKGÖZ, “GEBZE’MİZİN EN ÖNEMLİ SORUNLARINDAN OLAN 100 YILLIK TAPU SORUNUNA EL ATTIK. BUGÜNE KADAR 35 BİNE YAKIN TAPU DÜZENLEDİK HAMDOLSUN” DEDİ.

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

Şehir ve bölge planlama bölümü öğrencileriyle bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Gebze’mizin en önemli sorunlarından olan 100 yıllık tapu sorununa el attık. Bugüne kadar 35 bine yakın tapu düzenledik hamdolsun” dedi.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, şehir ve bölge planlama bölümü öğrencileriyle bir araya geldi. Aynı zamanda üksek Şehir ve Bölge Plancısı olan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, gelecekteki meslektaşlarına tecrübelerini aktardı. Gebze’de devam eden çalışmalar ve projelere ilişkin gençleri bilgilendiren Büyükgöz, “Ekip arkadaşlarımla birlikte, planlı, sağlam bir Gebze için gece gündüz çalışıyoruz. Gebze’mizin en önemli sorunlarından olan 100 yıllık tapu sorununa el attık. Bugüne kadar 35 bine yakın tapu düzenledik hamdolsun. Plansız alanların 5000’lik, 1000’lik planlarını yaptık, tapu tahsis belgesi ya da yapı kayıt belgesi olan vatandaşlarımızın mülkiyet sorunlarını çözdük. İçerisinde olduğumuz dijital çağa uygun olarak hizmete aldığımız Tapu Rayiç Entegrasyon sistemiyle. Dijital belediyecilik uygulamalarıyla vatandaşın, işinden gücünden olmadan belediye hizmetlerine ulaşabilmesini sağladık. Gebze’ye tarihinin en büyük yatırımlarını getirerek gösteriş yapmadan sağlam işlere imzamızı attık. Siz değerli geleceğin şehir ve bölge plancısı olacak kardeşlerime öğrenim hayatında ve iş hayatında kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.