Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gaziantep Kolej Vakfı öğrencileri İstanbul’u mercek altına aldı

GKV ÖZEL ORTAOKULU

Bu haberin fotoğrafı yok

İstanbul’da bulunan Türkiye’nin en prestijli liselerini ziyaret eden Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu sekizinci sınıf öğrencileri ziyaret ettikleri liseleri yakından tanıma fırsatı bulurken bu liselerde öğrenim gören öğrencilerle karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

GKV Özel Ortaokulu Müdürü Seçil Güldemet ve okul idarecilerinin de katıldığı ziyaretlerde öğrenciler bu okullarla ilgili merak ettikleri konuları yerinde görme şansı yakaladı.

LGS Sınavı hazırlık sürecinde olan GKV Özel Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri İstanbul da bulunan prestijli liseleri tanıma fırsatı buldu. GKV Özel Ortaokulu Müdürü Seçil Güldemet, GKV Özel Ortaokulu Müdür Yardımcısı Fuat Kozanoğlu ve GKV Özel Ortaokulu Rehber Öğretmeni Çiğdem Çakmak eşliğinde düzenlenen gezinin ilk gününde, Beşiktaş Anadolu Lisesi ve MEF Özel Liseleri ziyaret edildi. Beşiktaş Anadolu Lisesinde halen okumakta olan öğrenciler ile söyleşi yapan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu öğrencileri okul hakkında detaylı bilgiler aldılar. Daha sonra MEF Kolejine giden öğrenciler okulun lise kampüs müdürü Fikret Mülhan tarafından okulun bölümleri ve öğrenci kulüp çalışmaları, okulun akademik yapısı, laboratuvar ve atölye çalışmaları ile ilgili detaylı bilgi alma şansı buldular. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu öğrencilerine okul yetkilileri tarafından okulların tarihi, özellikleri, eğitim-öğretim süreci ile ilgili ayrıntılı bilgilendirmeler yapıldı. Bilgilendirme sonrasında okul kampüsleri öğrenciler tarafından ayrıntılı şekilde gezildi. LGS Sınavına hazırlık sürecinde prestijli kurumları tanıma şansı bulan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu öğrencileri incelemelerini tamamladıktan sonra Gaziantep’e döndü.

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN, LİSE ÖĞRENCİLERİNİN
Sıradaki Haber Büyükşehir gençlik kampı hazılıklarını tamamladı