Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Futbol turnuvasında şampiyon Cizre Devlet Hastanesi

ŞIRNAK’IN CİZRE İLÇESİNDE CUMHURİYETİN 100. YIL ETKİNLİKLERİ DAHİLİNDE DÜZENLENEN KURUMLAR ARASI FUTBOL TURNUVASINDA CİZRE DEVLET HASTANESİ FUTBOL TAKIMI ŞAMPİYON OLDU.

Bu haberin fotoğrafı yok

Şırnak’ın Cizre ilçesinde Cumhuriyetin 100. yıl etkinlikleri dahilinde düzenlenen kurumlar arası futbol turnuvasında Cizre Devlet Hastanesi futbol takımı şampiyon oldu.

Şırnak’ın Cizre İlçe Kaymakamlığı himayesinde İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Cumhuriyetin 100. yıl etkinlikleri dahilinde organize edilen ve 16 kurumun başvurduğu kurumlar arası futbol turnuvasında Cizre Devlet Hastanesi futbol takımı, İlçe Sağlık Müdürlüğü futbol takımını yenerek şampiyon oldu.

Cizre Hamit Özalp Şehir Stadyumunda oynanan final maçında Cizre Devlet Hastanesi futbol takımı ve İlçe Sağlık Müdürlüğü futbol takımı karşı karşıya geldi. Her iki takımın üstün gelme gayreti ile centilmence oynadığı ve kıran kırana geçen müsabaka Cizre Devlet Hastanesi futbol takımının üstünlüğü ile sona erdi. Cizre Devlet Hastanesi futbol takımı aldığı bu galibiyet ile Cumhuriyetin 100. yılında şampiyon oldu.

Düzenlenen kurumlar arası futbol müsabakalarında sağlık kurumlarının finale kalmasının gurur verici olduğuna vurgu yapan İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Suat Altın, “Centilmence bir oyun sergileyen İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Cizre Devlet Hastanesi oyuncularını ve teknik ekipleri ile seyircilerini tebrik ediyorum” dedi.

GALATASARAY’IN ŞAMPİYONLUĞUNU İLAN ETMESİNİN ARDINDAN
Sıradaki Haber Eskişehir’de Galatasaray taraftarı şampiyonluk kutlaması yapamadı