Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Felahiye – Çandır yolu güçlendiriliyor

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, FELAHİYE İLÇESİ İLE YOZGAT ÇANDIR İLÇELERİ ARASINDA YER ALAN ‘FELAHİYE-İSABEY-ÇANDIR’ HATTINDAKİ İKİ İLİ VE İLÇEYİ BİRBİRİNE BAĞLAYAN 13 KİLOMETRELİK YOLDA, 20 BİN TON ASFALT SERİMİ GERÇEKLEŞTİREREK, VATANDAŞIN HİZMETİNE SUNDU.

Bu haberin fotoğrafı yok

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Felahiye ilçesi ile Yozgat Çandır ilçeleri arasında yer alan ‘Felahiye-İsabey-Çandır’ hattındaki iki ili ve ilçeyi birbirine bağlayan 13 kilometrelik yolda, 20 bin ton asfalt serimi gerçekleştirerek, vatandaşın hizmetine sundu.

Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatları doğrultusunda ilçelerdeki kırsal mahallelerde yol, asfalt, kilitli parke, sosyal tesislerin yapım, bakım ve onarım gibi hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Bu çerçevede Kayseri Felahiye ilçesi ile Yozgat ili Çandır ilçesi arasında yer alan ’Felahiye-İsabey-Çandır’ hattındaki iki ili ve ilçeyi birbirine bağlayan ve çok fazla trafik yoğunluğu olan yolda, Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekiplerince çalışma gerçekleştirildi. Ekipler, yolun alt yapısında güçlendirme ve genişletme çalışmaları yaparak yolu daha güvenli hale getirdi.

Mevcut hali sathi kaplama olan ve gerek yoğun trafik gerekse de ağır tonajlı araçların geçmesi nedeniyle sık sık bozularak bakım onarım ihtiyacı doğuran yoldaki çalışmalarda, 20 bin ton asfalt serimi yapan ekipler, 13 kilometrelik yolu daha konforlu ve güvenli bir şekilde vatandaşların hizmetine sundu.

KURBAN BAYRAMI TATİLİ SEBEBİYLE MEMLEKETLERİNE
Sıradaki Haber Yollarda bayram yoğunluğu devam ediyor
Reklamı Geç