Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Fatih’te 6 katlı handa yangın paniği

FATİH TAHTAKALE’DE BİR HANDA ÇIKAN YANGIN İTFAİYE EKİPLERİNİN MÜDAHALESİYLE BÜYÜMEDEN SÖNDÜRÜLDÜ. YANGININ İLK ANLARI CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIRKEN ÇIKAN DUMAN ETRAFI KAPLADI.

FATİH TAHTAKALE’DE BİR HANDA

Fatih Tahtakale’de bir handa çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle büyümeden söndürüldü. Yangının ilk anları cep telefonu kamerasına yansırken çıkan duman etrafı kapladı.

Yangın, saat 10.20’de Fatih Tahtakale Mahallesi Yavaşça Şahin Sokak üzerinde bulunan 6 katlı bir handa çıktı. Edinilen bilgiye göre, toka imalatı yapılan 6 katlı bir hanın giriş katında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangının çıktığını gören esnaf durumu itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, alevlere müdahale etti. Yangının ilk çıktığı anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Yangından dolayı giriş kattaki iş yerinde hasar oluştu. Yangının çıkış sebebi araştırılıyor.

“Bir anda her yeri duman kapladı”

Yangının çıktığını gören Behçet Koçoğlu, “Buradaki arkadaşlar yangın çıktığını söyledi. Yangının elektriksel bir sebebiyetten dolayı çıktığını duydum. Bir anda her yeri duman kapladı. İtfaiye çok hızlı bir şekilde müdahale etti. Şu an durum bu” dedi.