Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Eskişehir TÜGVA iç Anadolu bölge birinciliğini kazandı

ESKİŞEHİR TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI (TÜGVA) İÇ ANADOLU BÖLGE BİRİNCİLİĞİNİ KAZANDI. BÖLGE BİRİNCİSİ ESKİŞEHİR PLÂKETİNİ; TÜGVA YÜKSEK İSTİŞARE KURULU ÜYESİ NECMEDDİN BİLAL ERDOĞAN, ESKİŞEHİR İL TEMSİLCİSİ RAMAZAN ANIL’A TAKDİM ETTİ.

ESKİŞEHİR TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI

Eskişehir Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İç Anadolu bölge birinciliğini kazandı.

Türkiye Gençlik Vakfı’nın düzenlemiş olduğu 7’inci Teşkilat Eğitim Kampı Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirildi. 2 gün boyunca 81 il, 571 ilçeden gelen TÜGVA Gönüllüleri ve Genel Merkez kurmayların buluştuğu ve yeni dönem için yol haritası belirlediği programda, Serdar Tuncer’in ‘Lider Kadrolar için Kıssadan Hisse’ ve TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Selim Cerrah’ın ‘Teşkilat Usul ve Esasları’ konuları işlendi. Program, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmeddin Bilal Erdoğan’ın konuşmaları ile son buldu. Programda; bölge birincilerine plâket takdimi yapıldı. İç Anadolu Bölge Birinciliğini, Eskişehir ili kazandı. Bölge birincisi Eskişehir plâketini, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmeddin Bilal Erdoğan, il Temsilcisi Ramazan Anıl’a’ takdim etti.

TÜGVA Eskişehir İl Temsilcisi Anıl, program sonrasında yaptığı konuşmada; “Ankara Kızılcahamam’da düzenlenen Türkiye Gençlik Vakfı’mızın ‘7.Teşkilat Eğitim Kampı’n da; İç Anadolu’muzun genç ve dinamik şehri Eskişehir teşkilatımızla yaptığımız faaliyetler ve etkinlikler neticesinde, bölge birincisi oldu. Birincilik ödülünü takdim eden Yüksek İstişare Kurulu üyemiz kıymetli ağabeyimiz Necmeddin Bilal Erdoğan’a ve her zaman desteklerini hissettiğimiz çok kıymetli Genel Başkanımız İbrahim Beşinci’ye, teşkilattan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Zafer Karamağara’ya şahsım ve Eskişehir teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Azmimizi, heyecanımızı yine bu şehrin gençliği için, diri tutacak, işimiz gücümüz gençlik düsturu ile hareket edeceğiz” dedi.