Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Esenyurt’ta hırsız, küçük kızın elinden telefonu çaldı; o anlar kameraya yansıdı

ESENYURT’TA BABASININ TELEFONUNU İLE OYNAYAN KÜÇÜK KIZ, HIRSIZIN HEDEFİ OLDU. AİLESİNE AİT İŞYERİNİN ÖNÜNDE ÇOCUĞUN ELİNDEN TELEFONU ÇALAN ŞAHIS İSE KOŞARAK KAÇTI. YAŞANAN O ANLAR İSE CEP TELEFONUNU KAMERASINA YANSIDI.

ESENYURT’TA BABASININ TELEFONUNU İLE

Esenyurt’ta babasının telefonunu ile oynayan küçük kız, hırsızın hedefi oldu. Ailesine ait iş yerinin önünde çocuğun elinden telefonu çalan şahıs ise koşarak kaçtı. Yaşanan o anlar ise cep telefonunu kamerasına yansıdı.

Olay, dün öğlen saatlerinde Esenyurt Örnek Mahallesi’nde yaşandı. Ailesine ait iş yerinin önünde küçük bir kız hırsızın hedefi oldu. Etrafı kolaçan ettikten sonra çocuğu gözüne kestiren şahıs, küçük kızın elinden babasına ait telefonu çaldı. Olayın ardından hırsız koşarak olay yerinden uzaklaşırken, yaşanan o anlar kameraya yansıdı. Yaşanan olay hakkında konuşan küçük kızın amcası’ “Çocuk kapının önünde babasının telefonunu ile oynuyordu. Arabamız vardı onun kapısını açtı, herhalde içine binecekti. O sırada bir adam telefonu alarak kaçtı” diyerek yaşanan olayı anlattı.