Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Esenler’de beline kadar suya giren belediye çalışanı suyu böyle tahliye etmeye çalıştı

ESENLER’DE ETKİLİ OLAN SAĞANAK YAĞIŞ NEDENİYLE BİR ALT GEÇİT ADETA GÖLE DÖNDÜ. BU SIRADA SEYİR HALİNDE OLAN BİR SERVİS MİNİBÜSÜYLE OTOMOBİL SUDA MAHSUR KALIRKEN, BELİNE KADAR SUYA GİREN BİR İŞÇİ, SUYU TAHLİYE EDEBİLECEK BİR NOKTA ARADI. O ANLAR KAMERAYA BÖYLE YANSIDI.

ESENLER'DE ETKİLİ OLAN SAĞANAK

Esenler’de etkili olan sağanak yağış nedeniyle bir alt geçit adeta göle döndü. Bu sırada seyir halinde olan bir servis minibüsüyle otomobil suda mahsur kalırken, beline kadar suya giren bir işçi suyu tahliye edebilecek bir nokta aradı. O anlar kameraya yansıdı.

İstanbul’da etkili olan sağanak yağış ve fırtına nedeniyle bazı bölgelerde su baskınları yaşandı. Esenler’de ise bir alt geçidi bu bastı. Bu sırada seyir halindeki araçlar ilerleyemezken, bir servis minibüsü ve otomobil suda mahsur kaldı. Araçlarda bulunanların kendi imkanlarıyla dışarıya çıktıkları öğrenildi. Yol trafiğe kapatılırken, ekipler suyu tahliye etmek için çalışma başlattı.

Beline kadar suya girdi

Çalışmalar sırasında bir belediye çalışanı beline kadar suya girdi. Yağmur altında suya giren işçi, elindeki sopa yardımıyla suyu tahliye edebilecek bir bölge aradı. O anlar ise kameraya yansıdı.