Emirates Singapur Aktarmalı Penang Seferlerine Başlıyor

Emirates Singapur Aktarmalı Penang Seferlerine Başlıyor
 Emirates Singapur Aktarmalı Penang Seferlerine Başlıyor

Emirates Singapur aktarmalı Penang seferlerine başlıyor

  • – Penang Emirates’in Malezya’daki ikinci destinasyonu olacak
  • – Emirates bugün yaptığı açıklama ile, 9 Nisan 2020’den itibaren Singapur (SIN) üzerinden Dubai’den (DXB) Penang Uluslararası Havalimanı’na (PEN) yeni bir günlük sefer başlatma planını duyurdu. Yolcular Economy Class’ta 628 Dolar’dan, Business Class’ta ise 2.944 Dolar’dan başlayan fiyatlarla iyisiyle uçma fırsatını yakalıyorlar.

Emirates’in Penang uçuşları Singapur bağlantılı bir sefer olup, yolculara havalimanının ödüllü hizmetinin keyfini çıkarırken, iki şehir arasında da kolaylıkla seyahat etme imkânı sunacak.

Penang, Emirates’in halihazırda günde üç sefer olmak üzere1996’dan beri seferler düzenlediği başkent Kuala Lumpur’dan sonra, Malezya’daki ikinci destinasyonu olacak. Bu seferler, First Class’ta sekiz özel süit, Business Class’ta 42 yatağa dönüşebilen koltuk ve Ekonomi Sınıfında ise 304 geniş koltuktan oluşan üç sınıflı yapıya sahip Boeing 777-300ER ile gerçekleştirilecek.

Emirates’in Ticari Genel Müdürü Adnan Kazim, “Penang, turizm, iş seyahatleri ve medikal turizm alanında önemli bir merkez olup gelen yolcu artış düzeylerine bakıldığında, ülkenin ziyaretçi sayısındaki artışla da tutarlıdır. 20 yılı aşkın bir süredir Kuala Lumpur Malezya’ya üç seferle hizmet vermekteyiz ve planlanan Penang seferlerinin başlamasıyla, tatil ve iş amacıyla Malezya’ya gelen ve Malezya’dan seyahat eden artan yolcu taleplerini karşılamamızda yardımcı olacak. Penang ile Singapur arasındaki uçuşların iki kardeş şehri birbirine bağlayacağı ve Güney Doğu Asya’daki yolcular için bağlantıları artıracağı için de mutluyuz,” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın