Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Elon Musk, Netanyahu ile Kfar Aza beldesini gezdi

ABD’Lİ MİLYARDER ELON MUSK, İSRAİL BAŞBAKANI BİNYAMİN NETANYAHU İLE 7 EKİM’DE SALDIRIYA UĞRAYAN KFAR AZA BELDESİNİ GEZDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

ABD’li milyarder Elon Musk, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile 7 Ekim’de saldırıya uğrayan Kfar Aza beldesini gezdi.

ABD’li milyarder Elon Musk, İsrail’i ziyaret etti. Musk, ziyaretinde İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile görüştü. İsrail Başbakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Elon Musk’ın İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile 7 Ekim’de saldırıya uğrayan Kfar Aza beldesini geldiği kaydedildi. Yetkililer, Musk’a beldede yaşananlara ilişkin bilgi verdi.

İsrail ve Filistin’deki çatışmalarla ilgili açıklamalarıyla gündeme gelen SpaceX ve Tesla’nın sahibi milyarder iş adamı Elon Musk, Starlink uyduları konusunda İsrail ile anlaşmaya vardığını duyurmuştu. İsrail İletişim Bakanı Shlomo Karhi yaptığı açıklamada Musk ile prensipte anlaşmaya vardıklarını belirterek, “Bu önemli anlaşma sonucunda Starlink uyduları, İsrail’de Gazze Şeridi de dahil olmak üzere yalnızca İletişim Bakanlığı’nın onayıyla çalıştırılabilecek” demişti.

FBI DİREKTÖRÜ WRAY: “(TRUMP’A SUİKAST
Sıradaki Haber FBI Direktörü Wray: “(Trump’a suikast girişimi) Saldırgan mitingden 2 saat önce alanda yaklaşık 11 dakika boyunca dron uçurdu”