Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Efeler’de bozulan yollara anında müdahale

EFELER’DE ETKİLİ OLAN YAĞMUR NEDENİYLE BAZI KIRSAL MAHALLELERDEKİ ARAZİLERE ULAŞIMI SAĞLAYAN YOLLAR BOZULDU. EFELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 7 MAHALLEDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ÇALIŞMALARLA YOLLARI ULAŞIM İÇİN HAZIR HALE GETİRDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Efeler’de etkili olan yağmur nedeniyle bazı kırsal mahallelerdeki arazilere ulaşımı sağlayan yollar bozuldu. Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 7 mahallede gerçekleştirdiği çalışmalarla yolları ulaşım için hazır hale getirdi.

Hafta sonu şiddetini artıran sağanak yağış dolayısıyla Dalama, Kozalaklı, Emirdoğan, İlyasdere, Aşağıkayacık, Yeniköy ve Armutlu mahallelerinde vatandaşların arazilerine ulaşımını sağlayan yollarda çöküntüler meydana geldi. Efeler Belediyesi, sorumluluk alanında olan bu mahallelerde mağduriyetlerin önüne geçmek için kolları sıvadı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yağışın hasar verdiği yollardaki sıkıntıları gidermek için yoğun mesai harcadı. Ekipler, iş makineleriyle sürdürülen çalışmalarla yolları düzelterek ulaşımı yeniden sağladı.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ve Efeler Belediyesi çalışanlarına hızlı ve etkili müdahaleleri için teşekkür eden mahalle sakinleri, “Yağış sonrası, bahçelerimize ulaşmak için kullandığımız yollar bozuldu. Bizim durumu söylememize gerek kalmadan belediye çalışanları hemen el attılar, yolları düzelttiler. Emek harcayan herkesten ve başkanımızdan Allah razı olsun” sözleriyle çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE KAZDAĞI MİLLİ
Sıradaki Haber Kazdağları’nda aşırı sıcaklar nedeniyle camı çatlayan Şahinderesi Cam Seyir Terası ziyarete kapatıldı