Edremit’teki Olayla İlgili Balıkesir Valiliği’nden Açıklama Geldi

 Edremit’teki Olayla İlgili Balıkesir Valiliği’nden Açıklama Geldi

Dün akşam Balıkesir’e bağlı Edremit ilçesinde gerçekleşen olayda, uyuşturucu operasyonu kapsamında 4 kişi Jandarma ekiplerini silahla yaralamış ve olay yerinden kaçmıştı. Olayın ardından Balıkesir Valiliği konu ile alakalı bir açıklama yaptı.

Valilikçe yapılan açıklamada: ” Balıkesir’in Edremit ilçesinde uyuşturucu operasyonunda yaralanan iki uzman çavuşumuzun da sağlık durumları iyiye doğru gitmektedir. Dün gece, Edremit ilçesi Kadıköy Mahallesinde uyuşturucu operasyonu kapsamında bir alışveriş merkezi binasının etrafına baskın düzenleyen jandarma ekiplerine el yapımı tabanca ile ateş açılması üzerine iki uzman çavuşumuz yaralanmıştı.

Olay sonrası, 112 Acil Servis ekipleri tarafından Edremit Devlet Hastanesine kaldırılan iki uzman çavuşumuzun tedavilerine devam edilirken, her iki jandarma personelimizin de sağlık durumları iyiye doğru gitmektedir.
Olayla ilgili gözaltına alınan şüpheliler A.T., Y.S., M.D. ve T.D. ile ilgili soruşturma çok yönlü olarak devam etmektedir.” açıklamasında bulunuldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın