Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Edremit’te ‘7. Yorkshire Kanarya Şov Yarışması’ heyecanı

EDREMİT YORKSHİRE KANARYA (EYCC) TARAFINDAN 7.YORKSHİRE KANARYA ŞOV YARIŞMASI’NA İLGİ BÜYÜK OLDU. YARIŞMAYA TÜRKİYE GENELİNDEN KATILAN 2 BİN KANARYA, DURUŞ, SES VE RENKLERİNİN CANLILIĞIYLA DERECEYE GİREBİLMEK İÇİN YARIŞTI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Balıkesir’in Edremit ilçesinde Edremit Yorkshire Kanarya Kulüp (EYCC) tarafından 7. Yorkshire Kanarya Şov Yarışması’na ilgi büyük oldu. Yarışmaya Türkiye genelinden 2 bin kanarya, duruş, ses ve renklerinin canlılığıyla dereceye girebilmek için yarıştı.

Güre Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen yarışmada kanaryalar duruş, ses ve renkleri ve güzelliğine göre değerlendirildi. Yarışmanın hakemliğini ise, Steve Edmond, Dominique Fıumarelli, Angelo Ması ile Nicolas Lıennard yaptı. Yarışmada Best Yoksıre Kanarya Show Best kategorisinde Bilgin Örkün birinci, Sedat Taçgün ikinci ve Yorkmask Grup üçüncü oldu. 13. Kategori Yeşil Parklak Tüy kategorisinde ise Tuncay Reşit birinci, Ahmet Dönmez ikinci, Mustafa Sarı ise üçüncü oldu. 2. Düz Sarı Mat Tüy Erkek kategorisinde Nevzat Akın birinci, İlhan Gözgeç ikinci ve Ali Asfuroğlu’nun kanaryası üçüncü oldu.

Dereceye giren kanaryaların sahiplerine ödülleri Edremit Kaymakamı Ahmet Odabaş, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Edremit Yorkshire Canarya Kulüp Başkanı Mahmut Balcı ve yönetim kurulu ile protokol üyeleri tarafından verildi.

İSRAİL’İN REFAH KENTİNDE ÇADIR KENTE
Sıradaki Haber Yüzlerce Bolulu “Katil İsrail” diyerek yürüdü