Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

DTSO’nun 2 projesi destek almaya hak kazandı

DTSO TARAFINDAN OLUŞTURULAN İLDEKİ FİRMALARIN AVRUPA YEŞİL MUTABAKATINA UYUMU PROJESİ İLE İŞKUR ORTAKLIĞI İLE GELİŞTİRİLEN İLK KADEME YÖNETİCİLERİN YÖNETSEL BECERİLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ MARKA TARAFINDAN DESTEKLENMEYE HAK KAZANDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) tarafından oluşturulan ildeki firmaların Avrupa Yeşil Mutabakatına Uyumu projesi ile İŞKUR ortaklığı ile geliştirilen ilk kademe yöneticilerin yönetsel becerilerinin geliştirilmesi projesi MARKA tarafından desteklenmeye hak kazandı.

Destek alan projeler için Vali Selçuk Aslan’ın makamında imza töreni düzenlendi. Düzenlenen toplu imza töreninin ardından konuyla ilgili değerlendirmede bulunan DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Ülkemizin ve ilimizin artan ihracat potansiyeli ile birlikte AB ülkelerinin uygulamış olduğu birçok kriteri de yerine getirmemiz gerekiyor. Bu kriterlerin arasında da sera gazı etkilerinin minimuma indirilmesi konusu büyük önem taşıyor. Dünyanın son dönemde üzerinde durduğu bu konuda hem üyelerimizi bilinçlendirmek hem de AB kriterlerine uyum sağlamalarına katkıda bulunmak amacıyla ildeki firmaların Avrupa Yeşil Mutabakatına Uyumu projemizi geliştirdik. Bunun haricinde de yine İŞKUR ile birlikte, üyelerimizin liderlik eğitimi ihtiyaçlarına karşılık üretebilmek amacıyla eğitici eğitimlerinin yapılacağı İlk Kademe Yöneticilerin Yönetsel Becerilerinin Geliştirilmesi Projesine de ortak olduk. Gelişen ve değişen dünya trendlerini ülke olarak yakalamaya çalışıyoruz. Biz de Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak üzerimize düşen eğitim ve danışmanlık konularında üyelerimize destek sağlamaya çalışıyoruz. İmzalanan projelerin üyelerimize ve kurumlarımıza hayırlar getirmesini diliyoruz” ifadelerini kullandı.

KOCAELİ'DE YOLDA GÖRDÜĞÜ YARALI YAVRU
Sıradaki Haber Karga, Rize çayı dışında bir şey içmiyor