Doğuş Teknoloji “Geleceğe Giriş Genç Yetenek” Programıyla Gençlere Kariyer Fırsatı Sunuyor!

Teknoloji alanında öncü çözümler geliştiren Doğuş Teknoloji, sürdürülebilir başarının ardında insana, teknolojiye ve çalışma ortamına yönelik yatırımların yer aldığı gerçeğinden yola çıkarak hayata geçirdiği “Geleceğe Giriş Genç Yetenek” programıyla bilişim teknolojileri konusundaki yetkinliğini mesleki eğitim alanına da taşıyor. Bilişim teknolojileri alanında sektörün ihtiyaç duyduğu genç yeteneklere destek sağlayan Doğuş Teknoloji, Geleceğe Giriş Genç Yetenek programı ile İstanbul’un yanı sıra Anadolu’da yer alan üniversitelerde öğrenim gören öğrencilere hem staj imkanı hem de kariyer fırsatı sunuyor. Daha fazla öğrenciye ulaşmak adına çalışmalarını hızlandıran Doğuş Teknoloji, bu kapsamda 13 Şubat – 15 Nisan tarihleri arasında 20’ye yakın üniversiteye ziyarette bulunmayı hedefliyor.
 Doğuş Teknoloji “Geleceğe Giriş Genç Yetenek” Programıyla Gençlere Kariyer Fırsatı Sunuyor!

Bilişim teknolojileri alanında gerekli her türlü altyapı çalışmalarıyla birlikte, sistemsel ve yazılımsal ürünlerin uyarlamasını hayata geçirmek amacıyla 2012 yılında faaliyetlerine başlayan Doğuş Teknoloji, sektördeki elde ettiği konumu güçlendirirken, insan kaynağına yönelik yatırımlarına da devam ediyor. Bilişim teknolojileri alanında sektörün ihtiyaç duyduğu genç yeteneklere destek sağlayan Doğuş Teknoloji, bu kapsamda hayata geçirdiği Geleceğe Giriş Genç Yetenek programıyla çok sayıda öğrenciye staj ve iş imkanı sağlıyor. Üniversite öğrenimi devam ettiği sırada söz konusu programa kayıt olan öğrencilerin arasından başarılı olanlar, öğrenimlerini tamamladıktan sonra da Doğuş Teknoloji’nin farklı departmanlarında çalışma imkanı da elde ediyor.

Özellikle yeni mezun statüsündeki işe alımlarını söz konusu program aracılığıyla gerçekleştiren Doğuş Teknoloji, bu kapsamda daha fazla üniversite öğrencisine ulaşmayı amaçlıyor. Doğuş Teknoloji bu hedefi doğrultusunda da, 13 Şubat-15 Nisan tarihleri arasında da 20’ye yakın üniversiteyi ziyaret ederek programı tanıtmayı planlıyor. Tüm bunlarla birlikte program kapsamında bu yıla ilişkin başvuruların da 13 Şubat tarihinden sonra başlaması bekleniyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın