Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Djilali Bahloul: “İşleri tekrar yoluna sokmak için elimden gelen her şeyi yapacağım”

ALTAY TEKNİK DİREKTÖRÜ DJİLALİ BAHLOUL, ÇOK YETENEKLİ VE GENÇ OYUNCULARA SAHİP OLDUKLARINI SÖYLEYEREK, “İŞLERİ TEKRAR YOLUNA SOKMAK İÇİN ELİMDEN GELEN HER ŞEYİ YAPACAĞIM” DEDİ.

ALTAY TEKNİK DİREKTÖRÜ DJİLALİ

Altay Teknik Direktörü Djilali Bahloul, çok yetenekli ve genç oyunculara sahip olduklarını söyleyerek, “İşleri tekrar yoluna sokmak için elimden gelen her şeyi yapacağım” dedi.

Altay’ın Cezayir asıllı Fransız Teknik Direktörü Djilali Bahloul, Gaziemir Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’nde basın mensupları ile bir araya geldi. Takımdaki oyuncu grubu ile yollarına devam edeceklerini dile getiren Djilali Bahloul, takım içerisinde yetenekli ve genç oyuncuların olmasının kendileri için avantaj olduğunu söyledi.

“Özgüven eksikliği var”

Türk futbolunu daha önceden de takip ettiğini vurgulayan Altay Teknik Direktörü Bahloul Djiali, “Türkiye’yi daha önceden de biliyordum. Futbolun burada geliştiğini ve iyi olduğunun farkındayım. Transfer sürecimde bir arkadaşım aracı oldu ve her şey çok doğal gelişti. Kısa bir zamanda takımın başına geldim. Takımı son 3 maçtır yakından takip ediyorum ve burada büyük bir potansiyel var. Gözlemlediğim kadarıyla oyuncularımızın özgüven problemi var. Güven sorunu oyuncuların performansını sahaya olumsuz şekilde yansıtıyor” diye konuştu.

“Hak eden formayı alacak”

Hak edene formayı vereceğini dile getiren Bahloul, “Benim için oyuncunun 42 ya da 16 yaşında olması önemli değil. En iyi kimse o oynayacak. Bizi mutlu edenler bizimle kalmaya devam edecek. Tecrübeli oyuncuların takımda olması tabii ki avantaj. Ligde son sıradayız ve sorunlarımız var. Öncelikle maç kazanamıyoruz, gol atamıyoruz. Daha iyi sonuçlar almayı hak ediyoruz. Bazı detaylar eksik, onlar üzerine çalışıyoruz. Takıma sürpriz dokunuşlarımız da olacak” dedi.

“Taraftarlarımıza ihtiyacımız var”

Taraftarların deskteklerine ihtiyaçlarının olduklarını söyleyen Bahloul, “Durumun çok zor olduğunu biliyorum ancak bu süreçte taraftara ihtiyacımız var. İşleri tekrar yoluna sokmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Oyuncularım da ben de bunu istiyoruz. Taraftarlarımız takıma güvenlerini kaybetmesin. Sezon sonuna kadar birliktelik istiyorum. Sezon zor geçecek ama onlarla birlikte hedefimize ulaşacağız” diyerek sözlerini noktaladı.