Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Diyarbakır’da 135 kilogram esrar ele geçirildi: 1 gözaltı

DİYARBAKIR’DA JANDARMANIN 13 AYRI NOKTADA DÜZENLEDİĞİ UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 135 KİLOGRAM ESRAR İLE 47 BİN 800 KÖK ESRAR BİTKİSİ ELE GEÇİRİLDİ

DİYARBAKIR’DA JANDARMANIN 13 AYRI

Diyarbakır’da jandarmanın 13 ayrı noktada düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 135 kilogram esrar ile 47 bin 800 kök esrar bitkisi ele geçirilirken, bir şüpheli gözaltına alındı.

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığınca; Lice ilçesi Daralan Mahallesi kırsalında Eren Huzur İlkbahar-Yaz Şehit Jandarma Uzman Çavuş Özkan Bilgiç-656 operasyonu düzenlendi. Bölücü terör örgütü ile yasa dışı uyuşturucu üretimi ve ticareti yapanlar arasında var olan bağı somut deliller ile ortaya koymak operasyon bölgesi içerisinde saklanan uyuşturucu maddeleri ve bunları gizleyenleri bularak adalete teslim etmek maksadıyla 13 ayrı noktada düzenlenen operasyonda; 107 kilogram kubar esrar, 28 kilogram toz esrar, bin kök skunk bitkisi ve 47 bin 800 kök kenevir bitkisi ele geçirildi.

Operasyon çerçevesinde bir şüpheli yakalanarak gözaltına alınırken, ele geçirilen uyuşturucu maddeler muhafaza altına alınarak kenevir ve skunk bitkilerinden bir kök numune alınmasına müteakip yerinde imha edildiği bildirildi.

SİVEREK’TE ÇOK SAYIDA SİLAH VE
Sıradaki Haber Siverek’te çok sayıda silah ve mühimmatı ele geçirildi
Reklamı Geç