Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Didim Belediyesi teyakkuza geçti

AYDIN (İHA) – AYDIN’IN DİDİM İLÇESİNDE ETKİLİ OLAN SAĞANAK YAĞIŞ VE FIRTINA SONRASINDA HAREKETE GEÇEN DİDİM BELEDİYESİ EKİPLERİ, İLÇE GENELİNDEKİ MAZGALLARDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Aydın’ın Didim ilçesinde etkili olan sağanak yağış ve fırtına sonrasında harekete geçen Didim Belediyesi ekipleri, ilçe genelindeki mazgallarda temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) sarı kodlu uyarı verdiği Aydın genelinde sağanak yağış ve kuvvetli rüzgar etkili olurken, Didim ilçesinde etkili olan sağanak yağışın ardından Didim Belediyesi teyakkuza geçti. Yoğun yağış sebebiyle bazı sokak ve caddelerde su yoğunluğu oluşurken, harekete geçen Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Didim Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde mazgallar temizlik çalışması gerçekleştirdi. Ekipler ayrıca yıkılan ağaçları kaldırırken, yıkılma tehlikesi bulunan ağaçlarda budama yaptı. Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay çalışmaları yerinde incelerken, tüm ekiplerin teyakkuz halinde olduğunu söyledi.

RİZE’NİN GÜNEYSU İLÇESİNDE ÇAY TOPLADIĞI
Sıradaki Haber Rize’de çay toplarken elektrik akımına kapılan genç verdiği yaşam savaşını kaybetti