Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Dere taşkınında kaldığı filikadan kurtarılan yaşlı adam otele yerleştirildi

BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE FİLİKADA YAŞADIĞI BİLİNDİĞİ İÇİN SON ANDA TAŞAN ZEYTİNLİ ÇAYINDAN ÇEVRE SAKİNLERİNİN YETKİLİLERİ HAREKETE GEÇİRMESİ İLE HAYATTA KALAN YAŞLI ADAM SICAK YUVAYA KAVUŞTU.

BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE FİLİKADA

Balıkesir’in Edremit ilçesinde filikada yaşadığı bilindiği için son anda taşan Zeytinli Çayından kurtarılan yaşlı adam sıcak yuvaya kavuştu.

Ruşen Amca için Balıkesir Büyükşehir İtfaiyesi, Sahil Güvenlik, Belediye, seferber oldu. Yaşlı adam son anda kaldığı filikada suya kapılmaktan kurtarıldı. Yaşlı adamı Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ziyaret etti. Kurtarılması sonrası sıcak yemek sıcak yere yerleştirilen Ruşen Amca için şimdide devamlı kalacak yerin temin edileceği öğrenildi. Başkan Arslan, “Dün akşam yaşanan sel felaketinde çaya bağlı filikada yaşayan ve felaketten olumsuz etkilenen Ruşen Amcamızı belediyemizin otelinde misafir ediyoruz. Bugün kendisini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Sağlık durumu iyi olan büyüğümüzün ihtiyaçlarının tespiti için Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, CHP Edremit İlçe Başkanlığımız ve ilgili kurumlarla harekete geçtik. Kendisini en kısa süre içerisinde daha iyi imkana kavuşturacağız.”dedi