Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Deniz Baykal Spor Tesisleri yılbaşından önce açılacak

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, 30 MİLYON LİRALIK YATIRIMLA HAYATA GEÇİRİLECEK OLAN DENİZ BAYKAL SPOR TESİSLERİNİN, YILBAŞI ÖNCESİ TAMAMLANACAĞINI SÖYLEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 30 milyon liralık yatırımla hayata geçirilecek olan Deniz Baykal Spor Tesislerinin, yılbaşı öncesi tamamlanacağını söyledi.

TBMM’ye 1973’te Antalya milletvekili olarak giren Maliye, Enerji ve Tabi Kaynaklar, Dışişleri bakanlıkları ile Başbakan Yardımcılığı görevlerini yürüten ve geçtiğimiz 11 Şubat’ta hayata vedan eden CHP’nin 4’üncü Genel Başkanı Deniz Baykal’ın memleketi Antalya’da adını taşıyacak spor tesisleri inşaatı devam ediyor.

Muratpaşa Belediyesi’nce Kızılarık Mahallesi’nde yaklaşık 30 milyon liralık yatırımla hayata geçirilecek tesislerin inşaatını Başkan Uysal, yerinde inceledi. Fen İşleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkililerin de bulunduğu incelemede Başkan Uysal, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Uysal, Deniz Baykal Spor Tesislerinde yarı olimpik yüzme havuzu ve dünya standartlarında bir okçuluk sahasının bulunacağını söyledi. Uysal, 8 bin metrekare alanda inşaatı devam eden tesisin yılbaşı öncesi hizmete açılacağını aktardı.

HACILAR BELEDİYE BAŞKANI BİLAL ÖZDOĞAN,
Sıradaki Haber Başkan Özdoğan: “Sporcularımızdan madalyaların devamını bekliyoruz”