Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Dalgalar eşliğinde fotoğraf çekildiler

METEOROLOJİNİN UYARILARININ ARDINDAN KÜÇÜKÇEKMECE’DE ETKİLİ OLAN FIRTINA ETKİSİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR. BAZI BİNALARIN ÇATISI UÇARKEN SAHİL KESİMİNDEKİ ETKİLİ OLAN YOĞUN DALGALAR KAMERAYA YANSIDI. YOĞUN DALGALAR ARASINDA FOTOĞRAF ÇEKMEYE ÇALIŞAN 3 KİŞİ İSE DİKKAT ÇEKTİ.

METEOROLOJİNİN UYARILARININ ARDINDAN KÜÇÜKÇEKMECE’DE

Meteorolojinin uyarılarının ardından Küçükçekmece’de etkili olan fırtına etkisini sürdürmeye devam ediyor. Bazı binaların çatısı uçarken sahil kesimindeki etkili olan yoğun dalgalar kameraya yansıdı. Yoğun dalgalar arasında fotoğraf çekmeye çalışan 3 kişi ise dikkat çekti.

Meteorolojinin uyarılarının ardından sağanak yağış ve fırtına etkisini sürdürüyor. Küçükçekmece’de etkili olan fırtına bazı binaların çatısını uçururken fırtınayla birlikte etkili olan sağanak yağış ve fırtına anları ise kameraya yansıdı. İstasyon Mahallesinde ise bir binanın çatısı karşı binanın üstüne uçtu. Olayda yaralanan olmazken karşı binada hasar meydana geldi.

Menekşe Sahilinde ise yoğun dalgalar arasında fotoğraf çekmeye çalışan 3 kişi görüntülendi. Tehlikeye aldırış etmeyen şahıslar fotoğraf çektirdikten sonra sahilden ayrıldı.