Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel resim yarışması başladı,

CUMHURİYETİN 100’ÜNCÜ YILINDA, MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NCE DÜZENLENEN CUMHURİYET VE ATATÜRK KONULU BİSİKLET ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI BAŞVURULARI BAŞLADI.

CUMHURİYETİN 100’ÜNCÜ YILINDA, MERKEZEFENDİ

Cumhuriyetin 100’üncü yılında, Merkezefendi Belediyesi’nce düzenlenen Cumhuriyet ve Atatürk konulu bisiklet ödüllü resim yarışması başvuruları başladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Merkezefendi’de çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Cumhuriyetin Kuruluşu’nun 100. Yılında çocuklarda ve gençlerde milli bilincin gelişmesine katkı sağlamak isteyen Merkezefendi Belediyesi, Cumhuriyet ve Atatürk konulu bisiklet ödüllü resim yarışması düzenliyor. Üç kategoride düzenlenecek olan resim yarışmasına 6-9 yaş, 10-13 yaş ve 14-18 yaş arası, başvuru şartlarını karşılayanlar katılabilecek. Başvurular sadece Merkezefendi Belediyesinin internet adresi üzerinden yapılacak. Detaylı bilgi almak isteyenler 444 8 662 numaralı çağrı merkezini arayabilecekler.

Yarışmacılar eserlerini, 09 Ekim Pazartesi gününden 19 Ekim Perşembe gününe kadar Merkezefendi Kültür Merkezi’ne teslim edebilecek. Yarışmalarda dereceye giren yarışmacılara ödülleri, 28 Ekim’de düzenlenecek törenle verilecek. Üç kategoride dereceye giren en başarılı üç yarışmacıya bisiklet, diğer tüm katılımcılara ise sürpriz hediyeler verilecek.