Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cumhuriyetin 100. yılına özel 100 çocuk sahne aldı

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KONSERVATUARI ÇOCUK KOROSU VE ORKESTRASI, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN 100. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KAPSAMINDA ÖZEL BİR KONSER VERDİ. CUMHURİYETİN 100. YILINA ÖZEL 100 ÇOCUĞUN SAHNE ALDIĞI MUHTEŞEM GECEYE KATILANLAR UNUTULMAZ BİR PERFORMANS İZLEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü kapsamında özel bir konser verdi. Cumhuriyetin 100. yılına özel 100 çocuğun sahne aldığı muhteşem geceye katılanlar unutulmaz bir performans izledi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü kapsamında birbirinden özel etkinliklere imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası tarafından ‘Cumhuriyet Çocukları 100. Yıl Özel Konseri’ düzenledi. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Serhat Akbulut, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir konser veren Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Çocuk Korosu ve Orkestrası, muhteşem performansı ile büyük beğeni topladı. Çocuk Korosu ve Orkestrası Koro Şefi Görkem Karagün eşliğinde gerçekleşen konserde cumhuriyetin 100. yılına özel 100 çocuk sahne alırken, söylediği birbirinden güzel marşlar ile büyüklere taş çıkarttılar.

“Çocuklarımız bizden daha başarılı olacak”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan konser öncesi davetlerine katılan herkese teşekkür ederek, bu özel programa emek veren başta çocuklar olmak üzere herkesi tebrik etti. Ailelere de teşekkür eden Başkan Zolan, “Cumhuriyetimizin 100. yılında çocuklarımız bizlere güzel bir akşam yaşatacak. Cumhuriyetimizin 100. yılını 100 çocuğumuzla hep birlikte kutlayacağız. Gözbebeğimiz evlatlarınızı bize güvenip emanet ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Onları biz emanet bilip kendi çocuğumuz gibi en üst seviyede eğitim için gayret gösteriyoruz. Onlar bizden daha başarılı ve iyi olacak. Cumhuriyetimizin 100. yılını hep birlikte kutlayacağız. İnşallah onlar 150’yi, 175’i kutlayacaklar. 200. yılı kutlasınlar inşallah. Çocuklarımız tebrik ediyorum. Cumhuriyet Bayramımız ve yüzüncü yılımız kutlu olsun” dedi.

BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
Sıradaki Haber İskilip dolması Mengen’de tanıtıldı