Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cumayanı Ortaokulu öğrencileri geleneksel Cumhuriyet Koşusu’nu tamamladı

AYDIN’IN KÖŞK İLÇESİ’NE BAĞLI CUMAYANI ORTAOKULU’NDA EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLER GELENEKSEL CUMHURİYET KOŞUSU’NDA TER DÖKTÜ. OLDUKÇA ÇEKİŞMELİ BİR O KADAR DA HEYECANLI GEÇEN YARIŞLARDA EĞİMLİ KÖY YOLUNDA KOŞUYU TAMAMLAYARAK DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE MADALYALARI VERİLDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Aydın’ın Köşk İlçesi’ne bağlı Cumayanı Ortaokulu’nda eğitim gören öğrenciler geleneksel Cumhuriyet Koşusu’nda ter döktü. Oldukça çekişmeli bir o kadar da heyecanlı geçen yarışlarda eğimli köy yolunda koşuyu tamamlayarak dereceye giren öğrencilere madalyaları verildi.

Aydın’ın en aktif ve gerçekleştirdiği sosyal faaliyetleri ile öne çıkan okullardan biri olan Cumayanı Ortaokulu’nda Cumhuriyet’in 100. Yılı etkinlikleri kapsamında ‘Cumhuriyet’e Koşuyoruz” etkinliği gerçekleştirildi. Dağ köyü olması ve yörenin Karadeniz Bölgesi’ni aratmayan eğimli yollarında öğrenciler parkurları başarı ile tamamladı. Yoğun ilgi gören koşuda öğrenciler kendi gruplarında Cumayanı-Sarıçam Köyü yolunda belirlenen güzergahta birincilik için mücadele etti.

Kız öğrencilerin de yoğun katılımı ile gerçekleşen koşuda yarışı derece ile bitiren öğrencilere madalya verildi.

GALATASARAY’IN SÜPER LİG ŞAMPİYONLUĞU, SINIR
Sıradaki Haber Sınırın sıfır noktasında şampiyonluk coşkuyla kutlandı