Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP İnegöl İlçe Teşkilatından Büyük Hata: Erkan Dönmez’in İYİ Partililiğini Önce Yayınladılar, Sonra Sildiler.

CHP’li Belediye Meclis Üyesi

CHP’li Belediye Meclis Üyesi Erkan Dönmez’in kendi partisinin resmi sosyal medya sayfasında IYİ Partili göstermesi paylaşımı görenlerde şaşkınlık yaratırken ilçe teşkilatı bu büyük hata paylaşımı yayından bir saat sonra kaldırdı.

Cumhuriyet Halk Partisinden daha önce Kurşunlu Belediye Başkanlığı yapan Erkan Dönmez, 2019 yerel seçimlerinde Millet ittifakından İYİ Parti listelerinden Belediye Meclis üyeliğine seçilmiş, 8 Mayıs 2019 tarihinde de İYİ Parti den istifa ederek yeniden partisi CHP’ye dönmüştü.

Bu tarihten itibaren İnegöl ve Bursa Büyükşehir Belediyesi meclisinde CHP meclis üyesi olarak toplantılara katılması ve görev yaptığı Belediyelerin tanıtımlarında CHP’li üye olarak yer almasına rağmen 1 Aralık 2021 tarihli CHP İNEGÖL Sosyal Medya paylaşımında Erkan Dönmez’in bir haberde İYİ Partili olarak gösterilmesi ve bunu resmi sitesinde yayınlaması şaşkınlık yarattı.

Bu paylaşımı görenler ve partililerin Erkan Dönmez’in partiden ne zaman istifa edip İYİ partiye geçtiğini merak ettiklerini bunu öğrenmek için partili yetkililere ulaşmaya çalıştıklarını belirtirkerken CHP’li parti yetkilileri bu hatalı paylaşımı yayınladıktan yaklaşık bir saat sonra yayından kaldırdılar.