Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CEMAR Mermer ve Traverten, ‘İnovasyonun Yeni Yüzyılı’ programına katıldı

TİCARET BAKANLIĞI İLE TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ (TİM) İŞBİRLİĞİNDE BU YIL İSTANBUL HALİÇ KONGRE MERKEZİ’NDE CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN KATILIMLARIYLA “İNOVASYONUN YENİ YÜZYILI” TEMASIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEN TÜRKİYE İNOVASYON HAFTASI’NA KATILAN CEMAR MERMER VE TRAVERTEN GENEL MÜDÜRÜ YUSUF YALÇIN, TİM BAŞKANI MUSTAFA GÜLTEPE İLE DE TANIŞMA FIRSATI YAKALAYIP FİRMANIN BÜYÜMESİ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU.

Bu haberin fotoğrafı yok

İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla “İnovasyonun Yeni Yüzyılı” temasıyla gerçekleştirilen Türkiye İnovasyon Haftası’na katılan Cemar Mermer ve Traverten Genel Müdürü Yusuf Yalçın, görüş alışverişinde bulundu.

Türkiye İnovasyon Haftası; global şirketlerin üst düzey yöneticilerinden, inovasyonun fikir liderlerine, akademisyenlerden öğrencilere, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yöneticilerinden kamunun en üst düzey temsilcilerine kadar inovasyona dokunan tüm paydaşları bir araya getiriyor. Farklı ve yeni fikirleri geliştirerek bunları uygulamak anlamına gelen “inovasyon” kavramı ile sürekli gelişimi misyon haline getiren Türkiye İhracatçılar Meclisi, yöntemlerinde gösterdiği gelişim ve trend izleyici değil belirleyici olma hamlesi ile değişimi kucaklayan bir konuma yerleşti.

Bu kapsamda İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen programa Kula’dan da katılım gerçekleşti. Her geçen gün yeni bir pazarlama ağı ile uluslararası pazarda büyük bir pay sahibi olan ve Kula’dan dünyaya ihracat yapan Cemar Mermer ve Traverten’in Genel Müdürü Yusuf Yalçın da Türkiye İnovasyon Haftasına katıldı. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak çağın tüm ihtiyaçlarını içerisinde bulunduran firmanın daha da büyümesi için çalışmaları sürdüren Cemar Genel Müdürü Yusuf Yalçın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen vizyon programında firma bünyesinde yürütülen çalışmaları değerlendirme fırsatı buldu. Bu kapsamda farklı iş fikirleri ile şirketin daha da büyümesi ve hem bölgeye hem de ülkeye katma değer sağlaması konusunda güzel bir yol kat ettiklerini dile getiren Genel Müdür Yalçın, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yöneticilerinden kamunun en üst düzey temsilcilerine kadar inovasyona dokunan tüm paydaşları bir araya getiren programa katılmanın gurur verdiğini söyledi.

KÜTAHYA BELEDİYESİ ILICA KAPLICALARI BÖLGESİNDE
Sıradaki Haber Ilıca’ya Halk Market
Reklamı Geç