Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÇEDES İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi

ÇEVREME DUYARLIYIM, DEĞERLERİME SAHİP ÇIKIYORUM PROJESİ (ÇEDES) ÇERÇEVESİNDE AYDIN’DA YÜRÜTÜLEN VE DEĞERLER EĞİTİMİ ALANINDA HAYATA GEÇİRİLMESİ PLANLANAN ÇALIŞMALAR ÇEDES İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTIDA ELE ALINDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi (ÇEDES) çerçevesinde Aydın’da yürütülen ve değerler eğitimi alanında hayata geçirilmesi planlanan çalışmalar ÇEDES İl Koordinasyon Kurulu toplantıda ele alındı.

Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolü ile hayata geçirilen “Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum” Projesi çerçevesinde Aydın’da öğrencilere yönelik değerler eğitimi faaliyetleri ve hayata geçirilmesi planlanan çalışmalar İl ÇEDES Koordinasyon Kurulu toplantısında ele alındı. İl Müftülüğü konferans salonunda gerçekleştirilen toplantı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sabri Acar’ın açış konuşmasıyla başladı. ÇEDES İl Koordinatörü Ahmet Bakırcı, projenin uygulama usul ve esaslarına yönelik bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Bakırcı, proje çerçevesinde il genelinde yürütülmesi planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Toplantıya kurum amirleri ve ilgili kurumların proje koordinatörleri katıldı.

Konyaspor 1-3 Galatasaray
Sıradaki Haber GALATASARAY ŞAMPİYON…