Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Çal’da 2 uyuşturucu taciri tutuklandı

DENİZLİ’NİN ÇAL İLÇESİNDE JANDARMA EKİPLERİNCE YAPILAN ÇALIŞMALARDA, UYUŞTURUCU SATIŞI YAPTIKLARI İDDİA EDİLEN 2 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI. OPERASYONDA 11 BİN 500 GRAM KUBAR ESRAR VE 2 HASSAS TERAZİ ELE GEÇİRİLDİ. İŞLEMLERİN ARDINDAN ADLİYEYE SEVK EDİLEN 2 ŞÜPHELİ DE TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ.

DENİZLİ’NİN ÇAL İLÇESİNDE JANDARMA

Denizli’nin Çal ilçesinde jandarma ekiplerince yapılan çalışmalarda, uyuşturucu satışı yaptıkları iddia edilen 2 şüpheli gözaltına alındı. Operasyonda 11 bin 500 gram kubar esrar ve 2 hassas terazi ele geçirildi. İşlemlerin ardından adliyeye sevk edilen 2 şüpheli de tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Denizli’nin Çal ilçesinde İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen operasyonlarda 2 ikamet ve 1 araç üzerinde arama yapıldı. Yapılan çalışmalarda 11 bin 500 gram kubar esrar ve 2 hassas terazi ele geçirilirken 2 şüpheli Osman Fidan ve Fikret Berberoğlu ekiplerce gözaltına alındı. Jandarma karakolundaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.