Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÇAKÜ’de fidanlar toprakla buluştu

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ PERSONELLERİ İLE ÖĞRENCİLERİ ‘ULUYAZI’DA DİKİLİ AĞAÇLARINIZ OLSUN’ KAMPANYASI İÇİN REKTÖRLÜK BİNASI KARŞISINDA FİDAN DİKİMİ YAPTILAR.

Bu haberin fotoğrafı yok

Çankırı Karatekin Üniversitesi personelleri ile öğrencileri ‘Uluyazı’da Dikili Ağaçlarınız Olsun’ kampanyası çerçevesinde 5 bin fidan dikildi.

Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ)’de ‘Uluyazı’da Dikili Ağaçlarınız Olsun’ kampanyası çerçevesinde fidanlar toprakla buluştu. Rektörlük binası karşısında bulunan boş arazide üniversite personelleri ve öğrenciler yaklaşık 5 bin fidanın dikimini gerçekleştirdi.

“ÇAKÜ’den yolu geçen herkesin burada birden fazla dikili ağaçları olsun”

Kampüste sürdürülebilir çevreyi koruduklarını belirten Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, “Çankırı Karatekin Üniversitesi stratejik planında, sadece akademik bilgi üretmeyip aynı zamanda toplumumuzu ve insanımızı ilgilendiren her meselede sahada olacağımızı deklare etmiştik. Kampüsümüzü, sürdürülebilir çevre yönetimi adına yaptığımız çalışmalarla güzelleştirmeye devam ediyoruz. Bir yandan personelimizi ilgilendiren meselelere, diğer yandan şehrimizin sorunlarına çözüm getirmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda akademik olarak da üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. Tanınırlığımız, görünürlüğümüz, etkinliklerimiz de daha güzel noktaya gelmiş bulunmakta. Dolayısıyla biz istiyoruz ki Çankırı Karatekin Üniversitesinden yolu geçen herkesin burada birden fazla dikili ağaçları olsun” dedi.

YILDIZI HER GEÇEN YIL DAHA
Sıradaki Haber Ergan Dağı Doğa Sporları Festivali renkli görüntülerle sona erdi