Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Büyükşehir’den Hacılar’da 4 caddeyi sıcak asfaltla buluşturan 10 milyon TL’lik çalışma

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI EKİPLERİ, BAŞKAN DR. MEMDUH BÜYÜKKILIÇ’IN ‘DAHA YAŞANABİLİR BİR KAYSERİ’ VİZYONU DOĞRULTUSUNDA HACILAR İLÇESİNDE 4 FARKLI BÖLGEDE 10 MİLYON TL’LİK SICAK ASFALT ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.

Bu haberin fotoğrafı yok

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın ‘daha yaşanabilir bir Kayseri’ vizyonu doğrultusunda Hacılar ilçesinde 4 farklı bölgede 10 milyon TL’lik sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Kent merkezi ve kırsalda vatandaşların ulaşım konforunu en üst seviyeye çıkarmaya yönelik proje ve yatırımlarını aralıksız sürdüren Dr. Memduh Büyükkılıç yönetimindeki Kayseri Büyükşehri Belediyesi, Hacılar ilçesinde sıcak asfalt çalışması yapıyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerince Hacılar ilçesinde 4 farklı lokasyonda yürütülen çalışmalar çerçevesinde Fatih Caddesi, Ekici Caddesi, Hasan Dede Caddesi ve Beğendik Caddesi’nde doğal gaz ve içme suyu hatlarının yenilenmesinin ardından ihtiyaç duyulan toplam 3 bin 700 metre uzunluğundaki yol, yenilenerek vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Ekipler, daha önce 800 metrelik kısmı sathi kaplama olan bölgedeki yolların tamamını sıcak asfalt kaplama olarak yeniliyor. Çalışmalarda 6 bin ton asfalt kullanan yolun yatırım maliyeti yaklaşık 10 milyon TL oldu.

Asfalt çalışmasından önce dört caddede Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından, doğal gaz ve içme suyu alt yapı çalışması yapılmıştı.

Büyükşehir Belediyesi’nin bu yatırımı ile Hacılar ilçesindeki yoğun olarak kullanılan 4 cadde vatandaşlara daha konforlu ve güvenli bir şekilde hizmet verecek hale getirilmiş oluyor.

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ
Sıradaki Haber Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, vatandaşın denizlere erişiminin önündeki engelleri hızla kaldırıyor
Reklamı Geç