Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Büyükçekmece’de sokak ortasında havaya ateş eden çocuk yakalandı

YAPILAN ARAMALARDA EVİN BAHÇESİNDE BULUNAN KÖPEK KULÜBESİNİN İÇERİSİNDE SİLAH, 13 ADET FİŞEK İLE BİRLİKTE ELE GEÇİRİLDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Büyükçekmece’de sokak ortasında havaya ateş eden çocuk ve silahı aldığı yaşı küçük kişi polis ekipleri tarafından yakalandı.

Büyükçekmece Muratçeşme Mahallesi’nde 25 Kasım günü 16 yaşında olduğu öğrenilen bir çocuk sokak ortasında silahla havaya ateş açmış ve o anları da sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Polis ekipleri çocuğu yakalamak için çalışma başlattı. Yapılan çalışmalar neticesinde, isminin M.K. olduğu belirlenen yaşı küçük şahıs Murat Çeşme Mahallesindeki evinde yakalandı.

Videoda kullanılan tabancanın M.K.’nin arkadaşı B.A.G.(16) isimli şahsa ait olduğu öğrenildi. B.A.G. yapılan operasyonla evinde gözaltına alındı. Yapılan aramalarda evin bahçesinde bulunan köpek kulübesinin içerisinde silah, 13 adet fişek ile birlikte ele geçirildi. Emniyette işlemleri biten şahıslar “Genel Güvenliğin Kasten Tehlikeye Sokulması” suçundan sevk edildikleri adli makamlarca serbest bırakıldı.

HATAY’DA ZABITA EKİPLERİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN
Sıradaki Haber Yarım günde 3 bin TL para toplayan yabancı uyruklu dilenci kazancıyla hayrete düşürdü