Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bursa’da ‘huzur’ uygulaması: 14 kişi yakalandı

BURSA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, KENT MERKEZİNDE VATANDAŞLARIN CAN VE MAL GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ‘HUZUR’ UYGULAMASINDA ÇEŞİTLİ SUÇLARDAN ARANAN 14 KİŞİYİ YAKLARKEN, TRAFİK CANAVARLARINA DA İDARİ CEZA UYGULADI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, kent merkezinde vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği ‘huzur’ uygulamasında çeşitli suçlardan aranan 14 kişiyi yaklarken, trafik canavarlarına da idari ceza uyguladı.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde, Çevik Kuvvet, TEM, KOM, Narkotik, Güvenlik ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü personelleri ile Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü personellerinin katılımıyla kent merkezinde ‘huzur’ uygulaması gerçekleştirdi. Yapılan uygulamada 2127 sorgulanırken, çeşitli suçlardan aranan 14 kişi yakalandı. Şüphelilerin üzerinde yapılan aramalarda, polis ekipleri 73 gram uyuşturucu madde ele geçirirken, 2 adet hassas terazi, 2 adet ruhsatsız tabanca ve 35 adet fişek buldu. Şüphelileri gözaltına alan polis ekipler, trafik canavarlarına yol vermedi. 835 aracın sorgulamasını yapan ekipler, kuralları hiçe sayan 79 sürücüye 243 bin lira idari para cezası uyguladı.

İl Emniyet Müdürlüğü, ‘huzur’ uygulamaların hız kesmeden devam edeceğini duyururken, vatandaşlar ise uygulamalardan memnuniyet duyduğunu belirtti.

MANİSA'NIN SELENDİ İLÇESİNDE KULLANDIĞI ARACIN
Sıradaki Haber Selendili MASKİ çalışanına gözü yaşlı veda