Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BKMKİTAP’tan Harry Potter hayranlarına müjde

HARRY POTTER VE FELSEFE TAŞI’NIN İLK KEZ YAYIMLANMASININ ÜZERİNDEN 20 YIL GEÇMESİNİN ONURUNA YAYIMLANAN HARRY POTTER VE FELSEFE TAŞI 20. YIL ÖZEL BASKILAR, BKMKİTAP MAĞAZALARI VE BKMKİTAP.COM ARACILIĞIYLA OKURLARLA BULUŞUYOR.

HARRY POTTER VE FELSEFE

Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın ilk kez yayımlanmasının üzerinden 20 yıl geçmesinin onuruna yayımlanan Harry Potter ve Felsefe Taşı 20. Yıl Özel Baskılar, BKMKİTAP mağazaları ve bkmkitap.com aracılığıyla okurlarla buluşuyor.

Hem mağazaları hem de e-ticaret tarafıyla kitap tutkunlarını sevdikleri kitaplarla buluşturan BKMKİTAP, Harry Potter hayranlarının koleksiyonlarına eklemek isteyecekleri yeni kitapları okur dostu bir fiyatla satışa sundu. Ücretsiz kargo, kapıda ödeme imkanı ve karta taksit fırsatları ile satışa sunulan kitaplar, serinin hayranları tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın ilk kez yayımlanmasının üzerinden 20 yıl geçmesinin onuruna yayımlanan dört kitap “Harry Potter ve Felsefe Taşı – Slytherin” , “Harry Potter ve Felsefe Taşı – Gryffindor” , “Harry Potter ve Felsefe Taşı – Ravenclaw” ve “Harry Potter ve Felsefe Taşı – Hufflepuff” başlıklarını taşıyor.

Binaların köklü tarihine, özelliklerine, öğrencilerine dair ilginç bilgiler, şaşırtıcı detaylar ve Hogwarts Testi içeren kitaplar seriye yeni bir soluk getirdi.