Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Benekli Ayhan’ın avukatı Polat’tan açıklama: “Ankara’da, durumu iyi”

ISPARTA’DA DÜN GECE SAATLERİNDE 2 KİŞİ TARAFINDAN DARP EDİLEN AYHAN KOÇ VE AİLESİNİN AVUKATI OLDUĞUNU BELİRTEN ŞAHİN POLAT, AYHAN KOÇ’UN ANKARA’DA OLDUĞUNU BELİRTEREK SAĞLIK DURUMUNUN İYİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

ISPARTA’DA DÜN GECE SAATLERİNDE

Isparta’da dün gece saatlerinde 2 kişi tarafından darp edilen Ayhan Koç ve ailesinin avukatı olduğunu belirten Şahin Polat, Ayhan Koç’un Ankara’da olduğunu belirterek sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Isparta’da 2 kişi tarafından darp edilen “Benekli Ayhan” lakaplı sosyal medya fenomeni Ayhan Koç ve ailesinin avukatını olduğunu belirten Şahin Polat, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, “Benekli Ayhan Koç Ankara’da, durumu iyi arayan soran herkese çok teşekkür ediyor. Teyitsiz, doğrulanmayan bilgi paylaşılmamasını rica ediyor. Ben de herkese teşekkür ederim. Çok seveni var çok kişi aradı, ilgilendiler sağ olsunlar” denildi.

Olay, gece saatlerinde İstanbul Caddesi üzerinde bulunan bir eğlence mekanının önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, aralarında “Benekli Ayhan” lakaplı sosyal medya fenomeni Ayhan Koç’un da bulunduğu iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin üzerine iki kişinin Ayhan Koç’u dakikalarca darp ettiği anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgada Ayhan Koç aldığı darbeler sonucu baygınlık geçirdi. Görüntülerde iki kadının ise kavgayı ayırmaya çalışması dikkatlerden kaçmadı.