Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Belevili çocuklar masal atölyesine kavuştu

SELÇUK BELEDİYESİ, KADINLARIN VE ÇOCUKLARIN YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRMAYA YÖNELİK ÖNEMLİ BİR ADIM DAHA ATARAK BELEVİ ŞEN ÇOCUK MASAL ATÖLYESİNİ HİZMETE AÇTI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Selçuk Belediyesi, kadınların ve çocukların yaşam kalitesini artırmaya yönelik önemli bir adım daha atarak Belevi Şen Çocuk Masal Atölyesini hizmete açtı.

Selçuk’ta, Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in söz verdiği projelerden biri olan Belevi Şen Çocuk Masal Atölyesi, Belevili çocukların ve ailelerin katılımıyla törenle açıldı. Belevi için bir ilk olan masal atölyesinde, 36-60 aylık çocuklar verimli ve eğlenceli etkinliklerle vakit geçirecek. Belevi Şen Çocuk Masal Atölyesinin açılışında konuşan ve konuşmasında atölyenin halkın ihtiyaçlarından doğan bir proje olduğuna dikkat çeken Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, “Biz çok uzun zamandan beri Belevi’de kadınların ekonomik hayata dahil olurken, gözlerinin arkada kalmayacakları bir eğitim alanı kurmak istiyorduk. O yüzden daha öncesinde inşaatı yapılan ama hiç kullanılmayan bu yapıyı, geleceğimizin mimarı olacak çocuklarımıza teslim edelim istedik” dedi.

Belevi Şen Çocuk Masal Atölyesine Belevi halkının sahip çıkması gerektiğinin altını çizen Başkan Ceritoğlu Sengel, “Bizler yine Belevi halkının isteklerine kulak vererek hareket edeceğiz; çünkü gelecek hepimizinse, gelecek çocuklarınsa burası Belevi’ye ve bu güzel miniklere hayırlı uğurlu olsun. Çocuklarımız burada hem eğlensinler hem öğrensinler. Atatürkçü, çağdaş ve Cumhuriyetçi çocuklar yetiştirmek nasip olsun” dedi.

Başkan Ceritoğlu Sengel, konuşmasının ardından Belevili çocuklar ve aileleriyle birlikte Belevi Şen Çocuk Masal Atölyesini gezdi.

ERZİNCAN’DA SICAK HAVA VE NEMİN
Sıradaki Haber Erzincan’da vantilatör satışları patladı