Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bayburt’ta çocuklara yönelik tiyatro gösterisi

BAYBURT BELEDİYESİ ÇOCUKLARA YÖNELİK KÜLTÜREL FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR. ETKİNLİKLER KAPSAMINDA BAYBURT BELEDİYESİ, TUZLA BELEDİYESİ VE TUZLA BAYBURT KÜLTÜR VE YARDIM DERNEĞİ İŞBİRLİĞİ İLE “SEVİMLİ PENGUENLER” İSİMLİ TİYATRO OYUNU ÇORUH KÜLTÜR MERKEZİ’NDE BAYBURTLU ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Bu haberin fotoğrafı yok

Bayburt Belediyesi, Tuzla Belediyesi ve Tuzla Bayburt Kültür ve Yardım Derneği’nden çocuklara yönelik tiyatro gösterisi.

Bayburt Belediyesi çocuklara yönelik kültürel faaliyetlerine devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Bayburt Belediyesi, Tuzla Belediyesi ve Tuzla Bayburt Kültür ve Yardım Derneği işbirliği ile “Sevimli Penguenler” isimli tiyatro oyunu Çoruh Kültür Merkezi’nde Bayburtlu çocuklarla buluştu.

Tuzla Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Tuzla Sanat Sahnesi tiyatro ekibi tarafından “Sahne Senin Türkiye’m” projesi kapsamında sahnelenen oyun çocuklar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Sergilenen birbirinden güzel oyunlarla çocuklar doyasıya eğlenirken miniklerin neşesine ortak olan Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, çocukları daha nice bu tip etkinliklerle buluşturmaya devam edeceklerini belirterek ekibin Bayburt’a gelmesine vesile olan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Tuzla Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Başkanı Abdullah Bayram’a teşekkür etti.

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 18. ULUSLARARASI
Sıradaki Haber 18. Uluslararası Halk Dansları Festivali coşkusu başladı