Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

‘Bayburt Öğretmen Akademisi Proje Yazma Eğitimleri’ için imzalar atıldı

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN VE KUZEYDOĞU ANADOLU KALKINMA AJANSINA SUNULAN 75 BİN LİRALIK BÜTÇELİ ‘BAYBURT ÖĞRETMEN AKADEMİSİ PROJE YAZMA EĞİTİMLERİ’ PROJESİ İÇİN İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ve Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansına sunulan 75 bin liralık bütçeli ’Bayburt Öğretmen Akademisi Proje Yazma Eğitimleri’ projesi için imza töreni düzenlendi.

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı 5’inci dönem sonuçlarına göre teknik destek almaya hak kazanan 9 başarılı proje arasında yer alan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait proje kapsamında taraflar sözleşme imzalamak üzere bir araya geldi.

Erzurum Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansında gerçekleşen imza töreninde KUDAKA Genel Sekreteri Oktay Güven, İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney ve Ar-Ge birimi öğretmenleri yer aldı. Bayburt’ta görev yapan öğretmenlere proje yazma konusunda profesyonel eğitimler verilmek üzere başlatılan ve toplam bütçesi 75 bin lira olan proje için taraflar arasında sözleşme imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, imza töreninde yaptığı açıklamada sözleşmenin her iki kuruma ve proje yazmaya gönül veren öğretmenlere hayırlı olmasını diledi. KUDAKA Genel Sekreteri Oktay Güven ve ekibine teşekkür ederek yeni projelerin filizlenmesi ve sürdürülebilmesi adına sonsuzluk çinisi takdim etti.