Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Oral, esnaf kahvaltılarına devam ediyor

ALTINOVA BELEDİYE BAŞKANI DR. METİN ORAL, İLÇEDEKİ ESNAFLARLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR. DÜZENLENEN KAHVALTI PROGRAMLARINDA BAŞKAN ORAL, HAFTANIN BELLİ GÜNLERİ ESNAFIN DÜKKÂNINDA KAHVALTI YAPARAK, GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNUYOR.

ALTINOVA BELEDİYE BAŞKANI DR.

Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, ilçedeki esnaflarla kahvaltıda bir araya gelmeye devam ediyor. Düzenlenen kahvaltı programlarında Başkan Oral, haftanın belli günleri esnaf dükkânlarında kahvaltı yaparak görüş alışverişinde bulunuyor.

Başkan Oral son olarak Altınova esnaflarından Mehmet Çelik ve Servet Çelik’in ev sahipliklerinde geçen kahvaltı programına katıldı. Esnafın sorunlarını dinleyen ve görüş alışverişinde bulunan Oral, Altınova’nın her alanda büyüyüp geliştiğini, bunda esnaf ve sanatkârın büyük katkısı olduğunu ifade etti. Başkan Oral, “İlçemizi el ele vererek büyütüyoruz. Esnaflarımızla karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunuyor, sıkıntıları ve çalışmaları ele alıyoruz. Bu etkinliğimiz her iki taraf açısından da oldukça yararlı geçiyor. Bu çerçevede de esnafımızla bir araya geliyoruz. Toplumumuzun her kesimin görüşleri bizim için büyük önem taşıyor. Vatandaşlarımızla sohbet edip, dilek ve şikâyetlerini dinlemeye devam edeceğiz. İlçemiz için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu.