Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan İsmet Yıldırım’dan belediye personeline 500 TL zam müjdesi

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANI İSMET YILDIRIM, KASIM AYINDAN İTİBAREN OLMAK ÜZERE BELEDİYE PERSONELLERİNE 500’ER TL ZAM YAPILDIĞI MÜJDESİNİ VERDİ

ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANI İSMET

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Kasım ayından itibaren olmak üzere belediye personellerine 500’er TL zam yapıldığı müjdesini verdi. Başkan Yıldırım, müjdeyi sosyal medya hesabı üzerinden de duyurdu.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Ümraniye Belediyesinin her biriminde görev alan personellerin 500 TL zam aldığını müjdesini personele verdi. Zamlar, Ümraniye Belediyesi personellerine Kasım ayından itibaren eşit şekilde verilecek.

Başkan İsmet Yıldırım müjdeyi aynı zamanda sosyal medya hesabı üzerinden de duyurdu. Başkan Yıldırım yaptığı açıklamada, “Bu akşam, belediye personelimizle paylaştığım müjdeli bir haberi sizlerle de paylaşmak istiyorum. Ümraniye Belediyemizde gece gündüz demeden, her birimde fedakârca emek veren personelimize bu aydan itibaren 500 TL seyyanen zam veriyoruz. Hayırlı uğurlu, bereketli olsun” ifadelerine yer verdi.