Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Güngör: Azerbaycan Mahallesi’nin inşası hız kazandı

AZERBAYCAN DEVLETİ TARAFINDAN ŞEHİR MERKEZİNDE HAYATA GEÇİRİLEN PROJE KAPSAMINDA HAYRULLAH VE KURTULUŞ MAHALLELERİNDE DEVAM EDEN YERİNDE DÖNÜŞÜM ÇALIŞMALARINDA İNCELEMELERDE BULUNAN BAŞKAN GÜNGÖR, “KARDEŞ AZERBAYCAN TARAFINDAN ŞEHİR MERKEZİMİZDE YAPILMASI PLANLANAN KONUT VE SOSYAL ALANLARIN İNŞASI HIZ KAZANDI” DEDİ.

AZERBAYCAN DEVLETİ TARAFINDAN ŞEHİR

Azerbaycan devleti tarafından şehir merkezinde hayata geçirilen proje kapsamında Hayrullah ve Kurtuluş Mahallelerinde devam eden yerinde dönüşüm çalışmalarında incelemelerde bulunan Başkan Güngör, “Kardeş Azerbaycan tarafından şehir merkezimizde yapılması planlanan konut ve sosyal alanların inşası hız kazandı” dedi.

Yeni Kahramanmaraş’ın imarı ve inşası noktasında çalışmalar tüm hızıyla devam ederken Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Vali Mükerrem Ünlüer, Azerbaycan Devleti tarafından hayata geçirilen proje kapsamında Hayrullah ve Kurtuluş mahallelerinde devam eden yerinde dönüşüm çalışmalarında incelemelerde bulundu. AFAD İl Müdürü Tayfun Temur’un da yer aldığı incelemelerde, alanda yürütülen çalışmalara ilişkin yetkililerden son bilgileri alan Başkan Güngör, “Kardeş Azerbaycan tarafından şehir merkezimizde yapılması planlanan konut ve sosyal alanların inşası hız kazandı. Proje kapsamında Hayrullah ve Kurtuluş mahallelerimizde devam eden yerinde dönüşüm çalışmalarını Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüer ile yerinde inceledik. Bin bağımsız bölümden oluşacak Azerbaycan Mahallemiz inşallah hızlı bir şekilde tamamlanarak hemşehrilerimize teslim edilecek. Depremin ilk anından itibaren tüm imkân ve kabiliyetiyle yanımızda olan, şehrimize bu mahalleyi kazandıran Azerbaycan hükümetine ve tüm kardeşlerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

MALATYA'DA, ŞİMŞEKLER GECEYİ AYDINLATTI
Sıradaki Haber Malatya’da şimşekler geceyi aydınlattı