Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Çerçioğlu, Atatürk Resimleri Sergisi’nin açılışını gerçekleştirdi

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU ‘ATATÜRK RESİMLERİ SERGİSİ’NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ. AÇILIŞTA BİR KONUŞMA YAPAN AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, CUMHURİYETİN KURUCUSU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’E ÇOK ŞEY BORÇLU OLDUKLARINI İFADE ETTİ. ÇERÇİOĞLU, “BUGÜN BİR KADIN OLARAK DEMEÇ VEREBİLİYORSAM BU ATATÜRK’ÜN SAYESİNDEDİR” DEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ’Atatürk Resimleri Sergisi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıldönümünü birçok etkinlik düzenleyerek kutlayan Büyükşehir Belediyesi, ADD ile işbirliğiyle bir resim sergisi düzenledi. Çerçioğlu ve beraberindekiler tarafından açılışı yapılan sergide Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatından kesitlerin sunulduğu fotoğraflar yer aldı. Açılışta bir konuşma yapan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e çok şey borçlu olduklarını ifade etti. Çerçioğlu, “Bugün bir kadın olarak demeç verebiliyorsam bu Atatürk’ün sayesindedir” dedi.

Atatürk Kent Meydanı’ndaki Aydın Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi’nde düzenlenen sergi 17 Kasım Cuma gününe kadar izlenebilecek.

CUMHURBAŞKANLIĞI İLETİŞİM BAŞKANLIĞI, "HALKIN NABZI"
Sıradaki Haber İletişim Başkanlığından sokak köpekleri kamuoyu araştırması