Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Çelik’ten cumhuriyetin 100. yılına özel bayrak hediyesi

ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK, CUMHURİYET BAYRAMI VE CUMHURİYETİN 100. YIL KUTLAMALARI İÇİN VATANDAŞLARA VE ESNAFLARA 2 BİN 500 TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları için vatandaşlara ve esnaflara 2 bin 500 Türk bayrağı hediye etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, beraberindeki AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ali Özyiğit, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ile birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu ve Cumhuriyetin 100. yılı heyecanını kutlamak amacıyla vatandaşlara ve esnaflara 2 bin 500 Türk bayrağı hediye etti.

Kutlamaların coşkusunu ve milli birliğin simgesi olan Türk bayrağının önemini vurgulayan Başkan Çelik, “Cumhuriyet Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun en önemli günlerinden biridir. Bu yıl özellikle Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlamanın gurur ve heyecanını yaşıyoruz. Bu anlamlı günde, vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın bayraklarıyla birlikte olmalarını ve coşkularını paylaşmalarını arzu ettik” dedi.

Başkan Çelik ve belediye ekipleri, Şehzadeler ilçesindeki çeşitli noktalarda, cadde ve sokaklarda, vatandaşlara bayraklarını ulaştırdı. Esnaflar da iş yerlerine asarak bu önemli günde milli birliği ve beraberliği vurguladı. Vatandaşlar, bu anlamlı jest karşısında memnuniyetlerini dile getirirken, Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutlama fırsatı bulduklarını belirtti.

ASPARAGAS HABERLERE BAŞKAN GÜNEL'DEN YALANLAMA
Sıradaki Haber Başkan Günel’den hakkında çıkan haberlere yalanlama