Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başkan Bakkalcıoğlu kanal boyunda incelemelerde bulundu

BOZÜYÜK BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TALAT BAKKALCIOĞLU, KANAL BOYUNDA YAPILAN KANALİZASYON HATTI YENİLEME ÇALIŞMASINA KATILARAK İNCELEMELERDE BULUNDU.

Bu haberin fotoğrafı yok

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, kanal boyunda yapılan kanalizasyon hattı yenileme çalışmasına katılarak incelemelerde bulundu.

Bozüyük Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Ekipleri tarafından ilçe genelinde yürütülen altyapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. İlçenin sağlam ve sağlıklı bir altyapıya sahip olabilmesi için ekipler tarafından ihtiyaç görülen noktalarda gerçekleştirilen yeni kanalizasyon hattı yapım çalışmaları devam ederken abone bağlantıları yapılıyor, su ve kanalizasyon hatlarında meydana gelen arızalar da süratle gideriliyor. Çalışmalar kapsamında kanal boyunda kanalizasyon hattının 20 metrelik bir bölümü 800’lük koruge borularla yenileniyor. Çalışmayı yakından takip eden Başkan Bakkalcıoğlu ,çalışmanın yapıldığı bölgeyi ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Görevlilerden hat ve yapılan çalışma hakkında bilgi alan Başkan Bakkalcıoğlu, “İlçemizin sağlam ve sağlıklı bir altyapıya sahip olabilmesi için ihtiyaç görülen her noktada çalışmalarımız devam edecek” dedi.

NİĞDE BELEDİYE BAŞKANI EMRAH ÖZDEMİR
Sıradaki Haber Niğde Belediyesi e-ruhsat ve e-çap uygulamalarını tanıttı