Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Altay öğretmen ve öğrencilerle buluştu

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UĞUR İBRAHİM ALTAY, KARATAY ANADOLU İMAM HATİP VE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ’Nİ ZİYARET EDEREK ÖĞRETMENLER VE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karatay Anadolu İmam Hatip ve Atatürk Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğretmenler ve öğrencilerle buluştu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karatay Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Atatürk Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Ziyaret kapsamında okul yöneticileri ve öğrencilerle buluşan Başkan Altay, yarınların teminatı olan gençlerin ve onların yetişmesinde büyük paya sahip olan öğretmenlerin her zaman yanında olduklarını söyledi. Fırsat buldukça okulları ziyaret ettiklerini belirten Başkan Altay, “Konya’mızın tarihinde önemli yere sahip olan Karatay İmam Hatip Lisesi ve Atatürk Lisesi’nde gençlerle buluşarak sohbet ettik. Gençlerimiz şehrimizin ve ülkemizin yarınları. Onların eğitimlerini en güzel şekilde almaları için her zaman elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Gösterdikleri ilgiden dolayı okul müdürlerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.